HAKKIMIZDA

Lotus Atık

LOTUS ATIK faaliyetlerini T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından aldığı lisanslar kapsamında, çevreye duyarlı, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını bir paydada  buluşturmayı hedefleyen bir kuruluştur. Siz, değerli müşterilerimize tehlikeli ve tehlikesiz atıkların belirlenmesi, atığın yerinde incelenmesi, atığın alınması ve lisanslı araçlarla taşınması, atığın güvenli ve kaliteli hizmetle; yasal ve optimum yoldan atık tesislerine götürülmesi konusunda hizmet vermekteyiz.

….. tarih ve ….. sayılı T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ ndan alınmış olan atık taşıma lisansı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir kalkınma ve çevre için; Çevreyi ve doğal kaynakları korumayı ve ekonomik büyümeye sürdürülebilir kaynak yönetimi ile katkıda bulunmayı ve entegre atık yönetimi konusunda sanayii, toplum ve çalışanlarımız için değer yaratan öncü ve örnek bir kuruluş olmaktır.

Atık üretici firmaları bu konuda duyarlılığını artırabilmek için;

  • Atık Yönetimi uygulamaları geliştirmek,
  • Geri kazanım ve bertaraf konularında teknolojiyi takip ederek yenilikçi çözümler üretmek,
  • Atık yönetimi konusunda paydaşlara danışmanlık ve teknik destek vermek

     

VİZYONUMUZ

Çevrenin korunması, gelişime ve ekonomiye katkı sağlanması, atıkların çevre ile buluşmadan kontrollü bir şekilde geri kazanımının veya bertarafının sağlanması ve bu konuda sanayi kuruluşlarının hassasiyetini arttırarak yaşanılabilir bir çevrenin temellerini atmak, çevre ile ilgili değerlerimizi korumak.

Bize Yazın